Přihlašovací jméno:

Heslo:
Registrace
Zapomněl jsem heslo
Kladno - 31.5.2013 10:15:11

TIOGA SPYDER - sedlo

Prodám NOVÉ sedlo TIOGA SPYDER...TIOGA Spyder- nové..Super lehké, překvapivě komfortní, s bezkonkurenční úrovní pohlcování rázů a designově unikátní.

Již jste někdy přemýšleli, nakolik je Vaše sedlo schopno pohlcovat rázy jdoucí od rámu do páteře? Dosud se to víceméně řešilo dle jednoduché rovnice: Čím více polstrování, tím větší pohodlí a absorbce rázů. Na druhou stranu však také horší prostor pro pohyb nohou. Takže výsledek je, že správné závodní sedlo má být tenká nepohodlná "žehlička". Nebo snad ne?

Revoluční sedlo Tioga nás přesvědčilo, že to lze udělat i jinak. Ačkoliv nemá polstrování je překvapivě pohodlné, neboť pavučina konstrukce skořepiny z materiálu Carbonite je pružná a přesně se přizpůsobuje sedací ploše i kostrči. Díky promyšleně počítačem navržené a optimalizované pavučinové struktuře skořepiny zvané Spider Web a materiálu vykazuje v testech až o 78procent lepší pohlcování rázů proti běžnému standardu. Navíc uložení per zvané ArcFlex odpruží přenášené rázy. Pera jsou dutá a vyrobena ze speciální slitiny zvané CompositeAlloy tvarovaná tak, aby poskytla více prostoru pro flexibilní skořepinu.

Vše je doplněno o dva měkké plastové dílce zvané Bumper na zadní hraně sedla.

Výsledkem je 140 g. vážící designový unikát, který vykazuje skutečně nadstandardní vlastnosti ve všech směrechKontakty:
TEL:
ICQ:
SKYPE:
MAIL: tendy@volny.cz
Zařazení:
Kategorie: komponenty
Sekce: ostatní

Cena: 1 800 Kč
NICK: TENDY

© 2007 BikeBazer TEAM - Jan Kocmánek, Dominik Šlambora (Dodo)